Z SOPOTU DO CORK – PRAKTYKI ZAWODOWE INFORMATYKÓW I HOTELARZY W IRLANDII

Pierwszy raz w historii szkoły uczniowie z ZSH w Sopocie kształcący się w zawodach technik informatyk i technik hotelarstwa odbędą praktyki zawodowe w Irlandii.
W dniu 14 maja 2017 r. uczestnicy projektu żegnani przez rodziców i nauczycieli ZSH na Lotnisku Gdańsk im. Lecha Wałęsy odlecieli do Cork.

Udział w projekcie dla uczniów jest bezpłatny, a każdy uczestnik ma zapewniony  kurs językowy i pedagogiczny, przelot do Irlandii, zakwaterowanie i wyżywienie podczas pobytu w Irlandii , a przede wszystkim udział w miesięcznych praktykach zawodowych u irlandzkich przedsiębiorców, intensywny  kurs
języka angielskiego w Irlandii, lokalny transport i opiekę ze strony partnera irlandzkiego i nauczyciela ZSH w Sopocie.  Projekt Zdobądź doświadczenie – osiągnij sukces – praktyki zawodowe ZSH
w Sopocie w Irlandii”  realizowany jest  w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Maj 13, 2017